Піддони

Код товару: 000015226

Піддон BLB квадратний (80 * 80)

1 330.00 грн/штука

Кількість товару на складі уточнюйте у менеджера

Оптова ціна:
1 207.50 грн

Код товару: 000016290

Піддон BLB квадратний (90 * 90)

1 885.00 грн/штука

Кількість товару на складі уточнюйте у менеджера

Оптова ціна:
1 711.00 грн


1 565.50 грн/штука

Кількість товару на складі уточнюйте у менеджера

Оптова ціна:
1 421.00 грн


1 652.00 грн/штука

Кількість товару на складі уточнюйте у менеджера

Піддони

У сучасному світі ритм життя з кожним днем ​​стає все стрімкіше. Люди, як ніколи раніше, цінують свій час, а простір, в якому вони живуть, намагаються зробити максимально функціональним. Приймати ванну, безумовно, приємно, але на це не завжди є час, інша справа, що бадьорить освіжаючий душ. Піддон для душа - це обов'язкова складова практично кожної ванної кімнати, вони встановлюються не тільки в житлових будинках, а ще й в готельних номерах, лазнях, басейнах, адже це дійсно дуже зручно. При мінімальних витратах простору і часу з'являється можливість повноцінно і комфортно помитися.

Купити піддон для душа за низькими цінами в Харкові

Сьогодні купити душовий піддон дуже просто, так як на ринку представлений найширший вибір форм, матеріалів, і дизайнів. Ви можете вибрати саме такий піддон для душу, який ідеально впишеться в розміри і зовнішній вигляд приміщення. Розглянемо можливі варіанти більш детально:

Розміри і форми душових піддонів

 • квадратні
 • прямокутні
 • круглі
 • кутові
 • овальні
 • асиметричні

Різноманітність форм дозволяє встановити піддон в будь-який куточок приміщення з мінімальними витратами простору. По висоті бортика піддони діляться на дрібні (до 4-4,5см), середні (близько 10см) і глибокі (вище 10 см). Коли Ви вибираєте душовий піддон, не варто забувати і про безпеку, переконайтеся в тому, що дно піддону має антиковзаюче покриття.

Види душових піддонів

Окремо хочеться приділити увагу матеріалам з яких виготовляють піддони для душу, розглянемо їх види більш докладно:

 • акрилові (термін служби близько 10-15років, стійкі до пошкоджень, дрібні подряпини можна легко приховати, обробивши ділянку спеціальною пастою, відрізняється простотою в догляді, акриловий піддон для душа може мати найрізноманітніші форми)
 • чавунні (термін служби понад 15 років, мають стандартну форму, відрізняються хорошою тепловіддачею)
 • керамічні (стильні і лаконічні, прості в догляді, однак ціна на них досить висока)
 • кварілові (схожі з акриловими, відрізняються більшою міцністю і надійністю за рахунок додавання до складу кварцового пилу)
 • сталеві (сталь покривається емаллю, мають низький рівень шумоізоляції і невисоку зносостійкість)
 • з натурального каменю (стильні і презентабельні, служать дуже довго, мають хорошу тепловіддачу, але ціна на них досить висока)

Встановити піддон для душа цілком можна самостійно, головне - це відрегулювати горизонтальність і кут нахилу для гарного стоку води.

Отже, якщо Ви вирішили зробити свою ванну кімнату стильною і функціональною, тоді ми пропонуємо Вам купити душовий піддон в нашому інтернет-магазині за найбільш вигідною ціною в Харкові.