Про компанію

Компанія «Фенікс» успішно функціонує на ринку будматеріалів. І цьому сприяє грамотно поставлена ​​мета - за допомогою інтернет-магазину www.fenixcentr.com.ua спростити завдання клієнтам в купівлі необхідних їм будівельних матеріалів. Зручне розташування складів грає тут не останню роль. Найперший і ставший згодом основним складом знаходиться на Московському проспекті. Склад на Холодній горі був відкритий в 2014 році навесні і миттєво завоював популярність споживачів.

Коло наших клієнтів досить широке. Це будівельні організації, підприємства, що реалізують будівельні матеріали і здійснюють ремонт і благоустрій своїх приміщень. Також нашими клієнтами стають ремонтно-будівельні бригади і окремі суб'єкти, зайняті ремонтом своїх квартир і будинків.

Що стосується принципів роботи компанії, то, без сумніву, на першому місці улюблена багатьма приказка «Не відкладай на завтра те, що може бути зроблено сьогодні». Працівникам компанії «Фенікс» вдається втілювати цей принцип в дію, оскільки професіоналізм планування і відповідальна реалізація задуманого є нашими сильними сторонами. Ми вважаємо, що набагато більш високий результат досяжний, якщо вчасно використати сприятливі можливості, а не покладатися на «авось» і потім вирішувати виниклі проблеми. Дуже важливими етапами є і обов'язкове планування діяльності для оцінки результативності, і контроль за цією результативністю. Зневага до невеликих деталей може істотно вплинути на великі плани, і ми завжди пам'ятаємо про це.

Компанія «Фенікс» передбачає потреби ринку, швидко реагує на його запити і на діяльність конкурентів. Наші інновації, управління і робота засновані на знаннях, а не на думках і міркуваннях - здатність використовувати різні знання істотно відрізняє один бізнес від іншого, і ми робимо це нашим козирем.

Основні цінності нашої організації - це партнерські відносини. Клієнти по достоїнству цінують діяльність компанії і комплексність пропонованих послуг.

Наша фирма прекрасно понимает значение кадровой политики, активно поощряя инициативу и творческий подход к выполняемой работе. Мы стремимся реализовать потенциал каждого нашего сотрудника и развиваем управленческие таланты. Поэтому с «Феникс Центр» приятно работать во всех смыслах.

Наша фірма прекрасно розуміє значення кадрової політики, активно заохочуючи ініціативу і творчий підхід до виконаної роботи. Ми прагнемо реалізувати потенціал кожного нашого співробітника і розвиваємо управлінські таланти. Тому з «Фенікс» приємно працювати у всіх сенсах.