Центр CERESIT-PRO

Вибрати продукцію CERESIT

Відкритий в Харкові перший центр комплектації Ceresit-Pro це реалізація проектів компанії Хенкель Баутехнік Україна по впровадженню світових стандартів якості, надійності і професійного рівня вирішення системних завдань в наш ринок.

Тепер клієнт має можливість придбати весь спектр будівельно-ремонтного приладдя в одному місці, не залежно будуєте ви самі для себе або є великим генпідрядником.

«Центр комплектації Ceresit-Pro» задовольнить професіоналів і аматорів, пропонуючи тільки якісний товар за індивідуальними / спеціальними цінами.

Тепер в одному місці в асортименті представлений затребуваний і рідкісний товар, все необхідне для утеплення фасадів квартир, котеджів, промислового і житлового будівництва; проведення внутрішніх і зовнішніх робіт; влаштування підлог, і інших будівельно-монтажних робіт.

Наші партнери отримують ряд переваг, вибравши нас для співробітництва.

- Ми підтримуємо єдину цінову політику, ви будете впевнені в ціні і застраховані від непередбачених переплат.

- Ми пропонуємо нашим клієнтам вигідні умови співпраці, надаючи знижки з ціни при збільшенні кількості купленого товару.

- У нас ви в будь-який момент зможете отримати професійну консультацію

Всі наші співробітники мають атестацію, в обов'язковому порядку проходячи технічні та маркетингові семінари, тренінги і навчання з наступною сертифікацією.

Купуючи продукцію в «Центрі комплектації Ceresit-Pro» ви можете бути впевнені в її якості і безпекі. Весь асортимент проходить контроль якості в процесі виготовлення, товар відомих європейських марок, з якими ми співпрацюємо, так само пройшов сертифікацію і захищений від підробки.

Ми прагнемо надати будь-яку посильну допомогу нашим клієнтам, від консультації фахівців до комплектації вашого замовлення «під ключ», а широкий асортимент дозволить вибрати оптимальний варіант, з представленого асортименту враховуючи технічні вимоги та розмір бюджету.

Кваліфіковані співробітники прорахують необхідний обсяг продукції і складуть кошторис безкоштовно.

Ми не тільки надаємо гарантію на товар, здійснюємо комплектацію і доставку замовлення на об'єкт, ми так само ведемо технічний супровід об'єкта.

Ми прагнемо допомогти нашим клієнтам, надаючи комплекс безкоштовних послуг, а саме:

- дослідження і подальшу розробку технологічних рішень, і розрахунок обсягу і типу необхідних матеріалів

- можливість на місці навчитися способам і методам застосування придбаних матеріалів

- технічний супровід і контроль над ходом проведених робіт.

За першим запитом ми готові надати повний пакет дозвільної документації на продавані нами матеріали (санітарно-гігієнічну, паспорта якості, документацію від органів пожежного нагляду тощо)

Продукція, представлена ​​в Фенікс Центр може бути використана як окремими матеріалами, так і комплексними і багатокомпонентними готовими системними рішеннями по теплоізоляції, гідроізоляції, гідрофобізації, облицювання та оздоблення фасадів.

Більш детальну інформацію з будь-якого зацікавленого Вас питання, технічним характеристикам матеріалів, способам застосування, прайсу і умов оплати і доставки Ви можете дізнатися за телефоном або звернувшись в офіс за адресою Московський проспект - 247.

Ми цінуємо кожного клієнта і намагаємося індівіально підійти до вирішення кожного Вашого питання.

Конт. телефон:

(097) 539-43-91 Андрій