Доставка і оплата

Система доставки і оплати будматеріалів в нашому інтернет-магазині виглядає наступним чином.

Вартість доставки включає в себе дві дії - навантаження будматеріалів зі складу та транспортування товару безпосередньо на об'єкт. Послуга розвантаження і занесення при необхідності розраховується індивідуально і оплачується окремо. Однак ми передбачили можливість вивезти товар зі складу самостійно, тому Ви можете вибрати більш зручний для Вас варіант.

Доставка будівельних матеріалів по Харкову і області здійснюється згідно з такими розцінками: по місту - до 2 т від 150 до 450 грн, до 3 т - від 250 до 550 грн, до 5 т - від 500 до 800 грн. На доставку будматеріалів за межі міста такі ціни: до 2 т - 18 грн / км, до 3 т - 22 грн / км, до 5 т - 28 грн / км. Що стосується доставки понад 5 т, то інформацію про оплату слід уточнювати у менеджера.

Оплата товару здійснюється двома шляхами. Є можливість оплати за безготівковим розрахунком з ПДВ і без ПДВ. Купити будматеріали також можна за фактом доставки, розплатившись з водієм готівкою.

Крім того, поспішаємо повідомити про можливість кредитування на вигідних умовах! АТ "УКРСИББАНК" пропонує нашим клієнтам оформити кредит на суму від 300 до 100 000 гривень. Важливо відзначити, що процентна ставка залишається стабільною і фіксується на протязі всього терміну дії договору. Термін погашення становить від 2 до 24 місяців, що дуже зручно, адже ви можете розподілити платежі в прийнятному для себе розмірі, вписавши їх в щомісячний кошторис витрат. Графік погашення заборгованості складається індивідуально і розбивається на щомісячні рівні суми виплат. Також ви можете погасити позику достроково в повному або частковому об'ємі, ця послуга також не передбачає санкцій або комісії.

Але на цьому вигідні пропозиції не закінчуються, зараз діє АКЦІЯ - пільговий період на перші три місяці протягом яких сума платежів не обкладається комісією! Кредити надаються пенсіонерам, фізичним особам, підприємцям, найманим працівникам, віком від 21 до 65років. Процедура оформлення договору проста і прозора, досить лише надати в банк паспорт громадянина України та ІПН.

Не відкладайте придбання необхідних товарів "на потім", здійснюйте задумане вже зараз!