Вагонка

Вагонка

Незважаючи на масове залучення споживачів до нових і сучасних будівельних матеріалів все-таки попит на вагонку залишається стабільно високим. Саме вагонка зараз широкі застосовується для облицювання стін. Виникає питання: чому обирають даний матеріал, адже існує маса більш дешевих матеріалів? В першу чергу варто відзначити, що вагонка робиться з дерева. А цей пиломатеріал, нарівні з усіма відомими, є натуральним, абсолютно нешкідливим, красивим і довговічним. Окремо варто відзначити процедуру монтажу, яка здійснюється дуже швидко. Відбувається це за рахунок того, що матеріал вже на етапі виробництва має спеціальні замки, які дозволяють швидко і одночасно надійно створити ідеальне покриття для стін.

Особливості вагонки, як будматеріалу

Вагонка може бути виготовлена ​​з різних порід дерев. Це може бути сосна, ялина, дуб, а також червоне дерево або кедр. Таке широке розмаїття варіацій дозволяє підібрати матеріал, який буде ідеально відповідати потребам покупців. Хоча, найбільшою популярністю користуються варіації з липи і сосни, оскільки такі вироби коштують цілком доступно і стають окрасою будь-якого інтер'єру. Вагонка з липи здебільшого використовується для облицювання лазень і саун, оскільки особливістю цієї породи дерева є стійкість до високих температур. А ось соснову вагонку застосовують для облицювання внутрішніх житлових приміщень.

Крім відмінностей породи дерев, вагонку ділять на чотири класи. Основною відмінністю є наявність сучків. Ідеально чистим є клас «екстра», а й ціна його буде найбільш високою.

Де купити вагонку з доставкою по Харкову і області?

Наш інтернет-магазин пропонує вагонку за конкурентною ціною. Ми гарантуємо якість і відповідність товару заявленим характеристикам. А якщо раптом виникають питання в процесі пошуку відповідного матеріалу, то ми з радістю відповімо на них, щоб допомогти з правильністю вибору. Вибираючи нас ви отримуєте відмінний сервіс, прийнятні умови доставки і широкий асортимент продукції.

У цій категорії немає товарів.