Тонувальна студія

Бажання клієнтів, як і віяння в сфері дизайну інтер'єрів досить мінливі. Для того, щоб відповідати потребам ринку, виробники лакофарбових матеріалів постійно розширюють колірну гамму продукції, але часто буває так, що навіть великої палітри виявляється недостатньо. Однак, не поспішайте засмучуватися, зіткнувшись з відсутністю бажаного відтінку на полицях будівельних магазинів. Рішенням стане наша тонувальна студія, на базі якої ви зможете додати потрібний відтінок фарбам і штукатурок і, в разі необхідності, повторити його з абсолютною точністю.

Що ж таке тонування? Тонування- це процес змішування фарб і пігментів для досягнення потрібного відтінку. Здавалося б, все просто і можна впоратися з цим завданням самостійно, але це найглибша помилка! При ручному тонувані вам потрібно буде змішувати весь обсяг матеріалу за раз, що вкрай незручно. Пам'ятайте, що при повторному змішуванні компонентів, як би ви не старалися, неможливо досягти 100% попадання в колір. Кожна наступна банка фарби або штукатурки матиме різний відтінок. Як бачите, бажання сумнівною економії може обернутися для вас втратою часу, нервів і звичайно ж грошей, адже ризик попросту зіпсувати фарбу дуже великий.

Ми пропонуємо вам довірити цей процес в руки професіоналів, які гарантують якісний результат і несуть за нього відповідальність. Ви можете приїхати зі своїм вихідним матеріалом або ж придбати його у нас.

Переваги професійного тонування в студії "Фенікс" 

 • вам запропонують каталог з великою гамою кольорів і їх відтінків

 • якщо жоден з них не підійде, можна буде змішати кілька кольорів з каталогу для отримання оригінального відтінку

 • кольорова гамма необмежена, все залежить від ваших уподобань, крім того, ви зможете самостійно контролювати насиченість кольору

 • високотехнологічне обладнання розрахує пропорції готової суміші з високою точністю

 • тонувальна машина змішує барвник і базу до однорідного стану, чого неможливо домогтися при ручному змішуванні

 • ми працюємо з будь-якими обсягами вихідних матеріалів

Кілька слів про пігменти

Наша тонувальна студія працює тільки з високоякісними пігментами від таких виробників як Ceresit, Caparol, Siltek і Polimin, які:

 • мають відмінну насиченність, що дозволяє досягти бажаного результату при мінімальних витратах часу і грошей

 • не вигоряють під впливом прямих сонячних променів, надовго зберігаючи первинний вигляд покриття

 • вимиваються і не тьмяніють під дією підвищеної вологості

 • безпечні і нетоксичні, можуть використовуватися всередині житлових і громадських приміщень

 • ніяк не впливають на структуру фарб і штукатурок, зберігаючи всі їх властивості

При виборі кольору потрібно враховувати область проведення робіт (зовнішні або внутрішні), тип базового матеріалу і сумісність основ і пігментів. Тільки професіонал може грамотно зіставити всі нюанси і гарантувати відмінний результат. Десятирічний досвід роботи говорить сам за себе!

Кваліфіковані фахівці зможуть не тільки догодити самому вимогливому естетичному смаку, але і створити воістину унікальний відтінок, який буде вигідно виділятися серед стандартних, звичних оку кольорів.

Колеровочная студія компанії "Фенікс" допоможе втілити в життя найсміливіші дизайнерські фантазії максимально швидко і просто! Чекаємо вас за адресою проспект Московський 247. Попередній запис за телефонами, вказаними на сайті.