CERESIT R-777 Грунт 10л

CERESIT R-777 Грунт 10л

Кількість товару на складі уточнюйте у менеджера
Рейтинг:

Ціна на товар:

Кількість товару на складі уточнюйте у менеджера 1177.00
1 177.00 грн/шт

  • Виробник: CERESIT
  • Код: 000024984
  • Артикул: 000024984

Водно-дисперсійна грунтовка CERESIT R-777 призначена для обробки всмоктуючих мінеральних підстав і збільшення сили зчеплення самовирівнюючих сумішей Thomsit з бетонними, цементно-піщаними, ангідритовими підставами.

Невбираючі підстави рекомендується обробляти грунтовкою CERESIT R-777.

Магнезіальні (в т. ч. ксилолітові) підстави рекомендується заздалегідь піддати дробіструйній обробці і потім обробити епоксидною ґрунтовкою CERESIT R-777.

Грунтовка CERESIT R-777 не може служити гідроізоляцією.

Властивості:

  • Знижує поглинаючу здатність підстави
  • Зв'язує пил і зміцнює поверхню
  • Підвищує адгезію до мінеральних основ
  • Придатна для підлог з підігрівом
  • Не містить органічні розчинники

Підготовка підстави:

Підготовка основи здійснюється згідно СНіП 3.04.01-87, СНіП 2.03.13-88 та ДБН В.2.6-22-2001.Основа має бути сухоюі міцною без видимих ​​руйнувань.

Перед застосуванням грунтовки основа очищається від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію до основи.

Виконання робіт:

Грунтовку CERESIT R-777, що не розбавляючи, наносять на бетонні і ангідридні підстави за допомогою кисті, щітки або поролонового валика. Для інших підстав розбавляють водою в пропорції 1: 1.Для щільних непористих підстав використовувати CERESIT R-766, розведену водою в пропорції 1:1.

Час висихання грунтовки становить:

  • 4-6 годин - для цементно-піщаних та бетонних підстав;
  •  не менше 24 годин - для ангідритових підстав.

Примітка:

Грунтовку CERESIT R-777 слід застосовувати при температурі основи і навколишнього повітря не нижче + 15 ° C і відносній вологості повітря не вище 75%. Всі показники якості і рекомендації, викладені в технічному описі, вірні для температури навколишнього середовища + 20 ° C і відносній вологості повітря 55%. В інших умовах можлива зміна часу висихання грунтовки.

Рекомендації:

Крім вищевикладеної інформації про способи застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися загальними інструкціями щодо виконання будівельних робіт.

Виробник не несе відповідальності за недотримання технології при роботі з матеріалом, а також за його застосування в цілях і умовах, не передбачених даними техніки безпеки. При сумніві в правильності конкретного способу застосування матеріалу слід випробувати його самостійно або проконсультуватися з виробником.

Характеристики
Витрата
Витрата CERESIT R-777 на бетонних підставах ок. 300 г / м2 Витрата CERESIT R-777 на цементно-піщаних стяжках (при розведенні водою 1: 1): ок. 100 г / м2
Склад
водна дисперсія сополімеру стиролу і бутилакрилатом
Тип грунтовки
Готова до застосування
Цвет
білий
Щільність
ок. 1,0 кг/л
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!