ОСОБЛИВОСТІ УТЕПЛЕННЯ ФАСАДУ БУДИНКУ МІНЕРАЛЬНОЇ ВАТОЙ

  • ОСОБЛИВОСТІ УТЕПЛЕННЯ ФАСАДУ БУДИНКУ МІНЕРАЛЬНОЇ ВАТОЙ

Кожному з нас хочеться мати тепле та затишне житло, в якому ні в прямому, ні в переносному значенні не буде холоду. І якщо психологічний мікроклімат потрібно налагоджувати постійно, то подбати про надійне утеплення власного будинку – посильне разове завдання, реалізація якого дозволить Вам прожити як мінімум кілька зим, не замислюючись про температуру житла.


Якщо Ви схильні зміцнити фасад за допомогою такого матеріалу, як мінеральна вата, то потішимо Вас перерахуванням цілого ряду переваг цього вибору. Ця технологія забезпечує гідні теплоізоляційні властивості та поглинання шумів завдяки пористій структурі. Ремонт проходить легко та відносно недорогий за ціною, якщо порівняти з іншими матеріалами-утеплювачами. Температура плавлення для вати - вище тисячі градусів, а значить, матеріал не схильний до загорянь. Крім того, висока стійкість до механічних пошкоджень та деформацій. У стінах не заводитимуться гризуни та інші шкідники. Останній аргумент на користь мінеральної вати при такому способі утеплення можна вирівняти кривизну стіни. Як бачимо, позитивних якостей дуже багато, єдиний мінус у тому, що до складу вати входять канцерогенні речовини, досить шкідливі людини.


Монтаж мінеральної вати починають зі звільнення поверхні фасаду, ремонтують ділянки з пошкодженою штукатуркою та ґрунтують стіни. Ретельно підготувавши поверхню, можна зміцнювати напрямний металопрофіль, функція якого полягає у підтримці стартового покладеного ряду будівельного матеріалу та рівному укладання наступних рядів. До стін профіль можна прикріпити за допомогою кріпильних елементів – дюбелів. Добре застосовувати для зміцнення мінеральної вати спеціалізований клей. Ватні плити важливо відразу розрівнювати, поки не висох клей.


Як тільки приклеєні плити, слід закріпити їх дюбелями в куточках плит і в середині кожної плити. Після чого за допомогою спеціального складу для мінеральної вати плити армуються склосіткою та через день оштукатурюються. Якщо фасад будинку утеплюється мінеральною ватою не під штукатурку, а під сайдинг, то спочатку до стіни кріпиться плівка для захисту від вологи та вітру – ізоспан, що трохи змінює технологію.


Обшивка фасаду, яка завершить утеплення будівлі мінеральною ватою, виконує декоративну функцію, а значить, здатна проявити Ваш смак і стати останнім штрихом на шляху до нового життя в будинку, що утеплює.

2018-03-30 12:37:28
0
1299

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!