КОМФОРТ Емаль ПФ-266, 2,8 кг
В наявності
- Категорія: Лакофарбові матеріали
- Категорія: Алкідні емалі
- Категорія: КОМФОРТ Емаль ПФ-266, 2,8 кг
- Виробник: КОМФОРТ
- Код: 2724
ПРИЗНАЧЕННЯ
Алкідна емаль «Комфорт» призначена для фарбування підлог і інших поверхонь, експлуатованих усередині і зовні приміщень.
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Перед використанням емаль ретельно перемішати. При необхідності розбавити уайт-спіритом (нефрасом С4-155 / 200), сольвентом, скипидаром або їх сумішшю до робочої в'язкості. Емаль наносять фарборозпилювачем, валиком або пензлем на суху, попередньо очищену поверхню. Поверхня необхідно очистити від пилу, окалин, ржавшіни, жирових і інших забруднень.
СПОЖИВЧІ ВЛАСТИВОСТІ
Витрата емалі на один шар - 100-180г / м² в залежності від кольору і властивостей поверхні. Час висихання одного шару при температурі (20 ± 2) ºС-24 години.
ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ
Емаль зберігати в щільно закритій тарі, оберігаючи від вологи і прямих сонячних променів. При проведенні фарбувальних робіт, а також після їх закінчення. Для захисту рук використовувати гумові рукавиці.
Гарантійний термін зберігання-12 місяців з дати виготовлення