Інтекс Фарба "Структурна" (16кг)

Інтекс Фарба "Структурна" (16кг)

Кількість товару на складі уточнюйте у менеджера
Рейтинг:

Ціна на товар:

Кількість товару на складі уточнюйте у менеджера 387.50
387.50 грн/штука

Оптова ціна:
372.00 грн


  • Виробник: ІНТЕКС
  • Код: 000001760
  • Артикул: 000001760

Інтекс Фарба "Структурна" для виконання декоративної обробки поверхонь всередині і зовні будинків.

Властивості:

  • стійка до атмосферних впливів
  • стійка до ударних навантажень
  • гидрофобна (водовідштовхувальна)
  • паропроникаюча
  • легко наноситься на поверхню конструкцій
  • екологічно безпечна

Галузь застосування:

Фарба акрилова СТРУКТУРНА «INTEX» ™ призначена для декоративної обробки поверхонь всередині і зовні будинків, по бетонних, підготовлених цегляних, обштукатурених підставах і в системах теплоізоляції фасадів, а також всередині приміщень по підставах з гіпсу, гіпсокартону, деревостружкових плит (після обробки їх грунтовкою глибокого проникнення «INTEX» ™). Не рекомендується застосовувати для обробки цоколя.

Підготовка підстави:

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87 та ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути рівною сухою і міцною, без видимих руйнувань.

Перед застосуванням фарби основа очищається від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію розчину до основи. При необхідності заснування повинні бути вирівняні ремонтними складами і зашпаклювати шпаклівкою акриловою фінішною «INTEX» ™

Зовні будівель:

Міцні і щільні цементно-піщані і цементно-вапняні штукатурки («вік» не менше 14 діб), бетонні підстави («вік» не менше 3 місяців, вологість 4%), міцна безшовна цегляна кладка (вік не менше 28 діб) перед нанесенням фарби попередньо вирівнюються і грунтуються. Неміцні підстави, а також підстави з високою всмоктуючою здатністю попередньо необхідно обробити ґрунтовкою глибокого проникнення «INTEX» ™.

Всередині будівель:

Гіпсові підстави вологістю менше 1% і основи з сильно всмоктуючих цементно-вапняних і цементно-піщаних штукатурок необхідно попередньо заґрунтувати ґрунтовкою «INTEX» ™.

Малярські покриття з клейових або вапняних фарб слід ретельно видалити, а поверхню заґрунтувати ґрунтовкою «INTEX» ™. Покриття з олійних і полімерних фарб слід видалити механічним шляхом або за допомогою розчинника, а потім всю поверхню обробити ґрунтовкою «INTEX» ™.

УВАГА!

Підхід вологи з боку підстави може привести до відшарування і псування штукатурного покриття, тому в приміщеннях або місцях, схильних до тривалого впливу вологи, основу необхідно спочатку гідроізолювати.

Виконання робіт:

Вміст ємності ретельно перемішати. Забороняється використання іржавіють ємностей та інструментів.

Фарба акрилова СТРУКТУРНА «INTEX» ™ рівномірно наноситься на основу сталевою теркою або шпателем під кутом 60 ° до поверхні. Товщина шару, що наноситься (5-30мм) залежить від бажаної фактури кінцевого покриття (чим товще шар, тим яскравіше виражена фактура). Після нанесення шару фарби шпателем, нанесена фарба розкочується фактурним валиком.

Роботи на одній площині поверхні слід виконувати безперервно. У разі необхідності перерви в роботі приклеїти липку стрічку уздовж лінії, де закінчуються роботи, нанести на неї фарбу акрилову структурних «INTEX» ™ і надати їй фактуру. Потім стрічку видаляють разом із залишками свіжої фарби. Після перерви продовжити роботу з зазначеного місця. Край нанесеної раніше фарби закрити липкою стрічкою, яку після нанесення нової ділянки штукатурки слід видалити.

У період формування структури поверхні і висихання фарби СТРУКТУРНОЇ «INTEX» ™ її можна зволожувати. Чи не затверділу фарбу, що потрапила в процесі нанесення на інші поверхні, можна змити водою. Затверділу фарбу можна видалити тільки механічним шляхом.

Примітка:

Фарбу акрилову структурних «INTEX» ™ не можна змішувати з іншими матеріалами (фарби, штукатурки та ін.).

Роботи слід виконувати в сухих умовах, при відносній вологості повітря не вище 80% і температурі основи від +5 до + 30 ° С. Всі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі + 20 ° С і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах час висихання може змінитися. При роботі з фарбою СТРУКТУРНОЇ «INTEX» ™ необхідно берегти очі і шкіру. У разі потрапляння суміші в очі негайно промити їх водою і звернутися за допомогою до лікаря.

Рекомендації:

Роботи на одній поверхні варто виконувати безупинно, дотримуючись правила нанесення «мокре на мокре».

При виконанні зовнішніх робіт слід уникати нанесення фарби СТРУКТУРНОЇ «INTEX» ™ на сильно обігріваючих поверхностях, наприклад, що знаходяться безпосередньо під впливом прямих сонячних променів.

Свіжу акрилову фарбу структурних «INTEX» ™ необхідно на період 3 днів захищати від атмосферних опадів, а також надмірного пересихання і негативних температур. З цією метою будівельні ліси необхідно прикрити сіткою або фольгою. У разі використання матеріалу в умовах, не розглянуті в цьому технічному описі, слід самостійно провести пробні випробування або звернутися за рекомендацією виробника.

Зберігання:

У фірмовій герметичній упаковці в сухих приміщеннях при температурі від +5 до + 30 ° С 12 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці. Оберігати від замерзання.

На нашому сайті представлений широкий асортимент найбільш затребуваних будівельних позицій, зокрема, Интекс Фарба "Структурна" (16 кг). Партнерство з великими виробниками будівельних матеріалів дає нам можливість працювати за цінами, які не мають аналогів в місті Харкові.

Характеристики
Витрата
1,5 - 2,0 кг / м2 в залежності від рельєфності і структури поверхні
Склад
водна дисперсія акрилової смоли з мінеральними наповнювачами, пігментами і кварцовим піском
Щільність
близько 1,7 кг/дм3
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!