Валик Boldrini Microfiber s.739 (23см)
В наявності
- Категорія: Будівельні інструменти
- Категорія: Малярський інструмент
- Категорія: Валики
- Категорія: Валик Boldrini Microfiber s.739 (23см)
- Виробник: Boldrini
- Код: 000078812
- Артикул: 000078812
Малярські інструменти від виробника Boldrini відрізняються високою якістю і довговічністю використання. Вони відносяться до категорії напівпрофесійних, що говорить про їх відмінні експлуатаційні характеристики. Перевага бренду в ретельному контролі за якістю продукції, що виробляється.
Валик складається з мікрофібри і призначений для роботи з акриловими, латексними фарбами, грунтовками, просоченнями та ін. Валик має густу м'яку шубку, яка не обсипається і не деформується в процесі роботи. Довжина ворсу складає 12мм.
Валик підходить для фарбування гладких і рельєфних поверхонь. Його шубка набирає оптимальну кількість фарби і акуратно переносить її на поверхні. Валик дозволяє розподіляти лакофарбове покриття рівномірним однорідним шаром без плям і патьоків. Після роботи інструмент слід ретельно очистити і просушити, після чого він буде придатний до повторного використання.
Широкий асортимент малярних інструментів від компанії Boldrini дозволить обрати оптимальний варіант для робіт будь-якого типу. Пам'ятайте, що тільки якісний інструмент дозволить зменшити витрату фарби і отримати гарний кінцевий результат.
Переваги:
- міцність
- ефективність в роботі
- довговічність
У нашому інтернет магазині ви зможете купити пензлі і валики за низькою ціною, а завдяки оптовим цінам і гнучкій системі знижок ваша покупка буде не тільки простою, але і вигідною. Телефонуйте - наші менеджери оформлять замовлення, дадуть відповіді на всі питання про товар і узгодять умови доставки або самовивозу.
Характеристики
Діаметр
48мм
Довжина
23см
Матеріал
мікрофібра
Призначення
для внутрішніх та зовнішніх робіт