Пінополістирол Пеноборд 50мм 0,55 * 1,2

Пінополістирол Пеноборд 50мм 0,55 * 1,2

Кількість товару на складі уточнюйте у менеджера
Рейтинг:

Ціна на товар:

Кількість товару на складі уточнюйте у менеджера 112.00
112.00 грн/штука

Оптова ціна:
107.00 грнЕкструдований пінополістирол - це довговічний матеріал який відслужив вже понад 50 років, стійкий до впливу різних чинників, який можна застосовувати для фасадних робіт. Виробляють матеріал з пінополістиролу і спінюючих речовин в умовах високого тиску і температури.

Пеноборд (Penoboard) екструдований пінополістирол використовується для утеплення плоских дахів, всіх видів фундаменту і підвальних приміщень, зовнішніх стін і будівель, застелених балконів і лоджій. Також пінополістирол широко застосовується для тепромізоляціі всіх видів підлог і підлогових покриттів, господарських будівель і нежилих приміщень (склади, ангари, сховища), автодоріг і залізничних шляхів.

Технологія виробництва (екструзіонна переробка) дозволяє отримувати матеріал з повністю закритою структурою з дрібних осередків, завдяки чому екструдер характеризується високими механічними характеристиками, низьким водопоглинанням (не вбирає воду) і має тривалий термін експлуатації зі збереженням всіх теплоізоляційних властивостей.

Закрита чарункова структура Penoboard (Пеноборд) дозволяє застосовувати матеріал для пристрою і утеплення підвалів в якості зовнішньої теплоізоляції без додаткової гідроізоляції. Випробування показують, що навіть пройшовши 1000 циклів заморожування-відставання пінополістиролу екструдований володіє тим же рівнем теплоізоляції, що і новий матеріал (зміни в межах 5%).

Пінополістирол купити в Харкові легко, а ось хорошу ціну на матеріал знайти не так просто. На Великій Базі будматеріалів представлений широкий вибір матеріалів для теплоізоляції, в тому числі і Пінополістирол Пеноборд 20мм 0,55 * 1,2 м, оптова ціна і гнучка система знижок забезпечуює низьку ціну на матеріал.

Характеристики
Група горючості
Г 1
Розміри
1,2*0,55 м
Товщина
50 мм
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!