Клей для плитки еластичний Anserglob (Ансерглоб) ВСХ-44 Total, 25кг

Клей для плитки еластичний Anserglob (Ансерглоб) ВСХ-44 Total, 25кг

Кількість товару на складі уточнюйте у менеджера
Рейтинг:

Ціна на товар:

Кількість товару на складі уточнюйте у менеджера 209.50
209.50 грн/шт

Оптова ціна:
205.50 грн


  • Виробник: ANSERGLOB
  • Код: 000018370
  • Артикул: 000018370

Суміш клейова ANSERGLOB BCX 44 TOTAL еластифікована призначена для внутрішнього і зовнішнього облицювання поверхонь, що піддаються періодичним деформаціям (атмосферних впливів і динамічним навантаженням), всіма видами плиток з природного, штучного і литого каменю (крім мармуру), а також бетонної, керамічної і скляної непрозорою плиткою розмірами більш ніж 300х300 мм. Клейова суміш може застосовуватися для облицювання басейнів і резервуарів, що підігріваються і монолітних підлог, експлуатованих покрівель, терас, бетонних, цегляних, кам'яних, азбестоцементних і інших поверхонь. Можливе застосування в системах підлог з водяним та електричним опаленням. Клейова суміш може використовуватися для кріплення теплоізоляційних плит з пінополістиролу, поліуретану, мінеральної вати. Клейова суміш ефективна при облицюванні поверхонь без видалення старої плитки, методом «плитка по плитці».

Приготування суміші:

Суху суміш необхідно засипати в ємність з чистою водою з розрахунку 0,21 - 0,22 л води на 1 кг суміші (5,25 - 5,5 л води на мішок 25 кг) при одночасному перемішуванні уручну або механічно (дрилем на низьких оборотах ) до отримання однорідної і пластичної маси. Через 5 хвилин суміш необхідно повторно перемішати, після чого її можна використовувати протягом 2 годин.

Будь ласка, повідомте нам, що Ви дізналися про нас через інтернет і отримаєте додаткову знижку на будь-який з представлених товарів.

Характеристики
Витрата
при товщині 1 мм становить в середньому 1,3 кг / м2
Галузь застосування
зовнішні і внутрішні роботи, підлогу і стіни
Застосування
для стін і підлоги, зовнішніх і внутрішніх робіт, за старою плитці
Пропорція води
0,21-0,22 л води/кг
Товщина шару
2-10 мм
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!