Євроруберойд Ореол-1 Пластобіт ЕКП 4.5 (10м2)

Євроруберойд Ореол-1 Пластобіт ЕКП 4.5 (10м2)

Кількість товару на складі уточнюйте у менеджера
Рейтинг:

Ціна на товар:

Кількість товару на складі уточнюйте у менеджера 850.00
850.00 грн/рулон

Оптова ціна:
710.00 грн


  • Виробник: Ореол-1
  • Код: 000026063
  • Артикул: 000026063

Пластобит - це СБС-модифікований покрівельний та гідроізоляційний матеріал загального призначення. класу БІЗНЕС. Призначений для наплавлення на будь-які горизонтальні, похилі і вертикальні поверхні, виготовлені з негорючих матеріалів (бетон, цементно-піщана стяжка, мінплити і т.п.). Завдяки використанню СБС модифікаторів Пластобит має дуже високі адгезійні властивості, а сумісність з окисленими бітумами дозволяє використовувати його для ремонту старих покрівель руберойдовий.

Розшифровка маркування: Е - основа поліестер, К -верхній шар з грубозернистого посипання, П - нижній шар з полімерної легко розплавляється плівки.

Пластобит ЕКП 4.5 покрівельний з посипкою використовується як верхній шар. В основі полотна лежить поліестер, тому він прекрасно підходить для поверхонь з підвищеними динамічними навантаженнями на розтягнення (розрив), а також для змінення положення опорних основах при значних деформаціях. Матеріал широко застосовується для ремонту і монтажу покрівель, підвалів, гаражів, козирків будинків, фундаментів, тунелів і мостів.

Забороняється зберігати і перевозити рулони навалом, в два яруси, слід зберігати в сухих приміщеннях при температурі до +40 ºС у вертикальному положенні, упакованими на піддонах або встановленими на рівній жорсткій поверхні. Забороняється зберігання рулонів під прямими сонячними променями. Удари і падіння (особливо при низьких температурах) можуть привести до пошкодження і тріщин матеріалу. Недотримання умов зберігання знижує якість євроруберойду, що негативно позначається на виконанні і результаті гідроізоляційних робіт.

Не рекомендується виконувати роботи з гідроізоляції єврорубероїдом Пластобит ЕКП 4.5 в дощову погоду і при температурі нижче -15 ºС. Перед використанням рулони зберігають в опалювальному приміщенні. Для якісного укладання матеріалу поверхню вирівнюють і ретельно очищають, стару покрівлю видаляють або ремонтують. Така підготовка гарантує оптимальне зчеплення (адгезію) матеріалу з основою.

Євроруберойд Пластобіт ЕКП 4.5 укладається на поверхню методом наплавлення, використовуючи газову або рідкопаливну пальник. Поступово розігріваючи нижній покривний шар (полімерна легко розплавляється плівка) з одночасним підігрівом підстави, рулон розкочують і щільно притискають до основи. Полотно укладається внахлест: бічні шириною 8 см., Торцеві від 10 до 15 см .. Для бічних нахлестов передбачена не посипана крайка уздовж всього полотна шириною 8-10 см. Для торцевого нахлеста потрібно попередньо видалити посипання в місці стику (розігріти даний участк пальником) . Рекомендується після основного укладання матеріалу зробити повторний прогрів швів і переконатися в їх герметичності.

В асортименті оптової бази Фенікс широкий вибір матеріалів для гідроізоляції. У нас Ви можете купити врорубероід Пластобит ЕКП 4.5 за низькою ціною в Харкові з доставкою або забрати покупку самовивозом за адресою пр. Московський 247 і вул. Переможців 6а (Холодна Гора). Гнучка система знижок і оптові ціни зроблять Вашу покупку вигідною і простий.

Характеристики
Верхнє покриття
грубозерниста посипка
Для шару даху
верхній шар
Довжина рулону
10 м
Нижнє покриття
полімерна легкорасплавляемая плівка
Площа
10 кв. м
Температура гнучкості на брусі
-15°С
Тип основи
поліестер
Ширина рулону
1 м
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!