Дрилі

Дрилі

Якщо і є інструмент, що називається "на всі випадки життя", то це саме дриль. Легка і мобільна вона дозволяє вирішувати масу будівельно-ремонтних завдань. Пряме призначення дрилі - свердлити різні матеріали, але крім цього, дрилем можна також вкручувати саморізи, шліфувати і полірувати поверхні і навіть готувати будівельні суміші.

Купити дрилі за низькими цінами в Харкові

Сама узагальнена класифікація ділить всі дрилі на три типи. Перший тип - це ударна дриль, вона універсальна, тому що функцію удару можна відключити. Така дриль використовується для складних робіт з твердими матеріалами. Другий тип - це ударна дриль, яка здійснює тільки обертальні рухи і застосовується для м'яких матеріалів. І ще один тип - це кутові дрилі, які застосовують для робіт у важкодоступних вузьких місцях, при обмеженому просторі.

Види дрилів за джерелом харчування

  • Види дрилів за джерелом харчування

Функціональні можливості дрилів:

  • гайковерт (робота з гайками, гвинтами і іншим кріпленням)
  • акумуляторна викрутка (закручування / відкручування невеликих елементів)
  • дриль-шуруповерт (свердління в м'яких матеріалах, робота з шурупами)
  • дриль-міксер (розмішування будівельних сумішей спеціальною насадкою)

Існують технічні характеристики, які потрібно враховувати, незалежно від того, яку дриль Ви вирішите купити. Основний показник - номінальна потужність дрилі, вона коливається від 300 до 1500 Вт і, відповідно, чим вище потужність, тим більше можливостей має інструмент. Також, на можливості інструменту вказує швидкість обертання дриля. Кількість оборотів в хвилину повинно бути не нижче, ніж 3000об / хв. Великим плюсом є наявність регулятора швидкості обертання.

Для того, щоб дриль прослужила Вам довше, не слід перевантажувати двигун і виходити за рамки максимального діаметра свердління.На закінчення, хочеться сказати, що цей інструмент просто незамінний, як в професійному будівництві, так і для побутових потреб. Отже, якщо ви хочете купити дриль в Харкові, то магазин "Велика база будматеріалів" запропонує Вам широкий вибір інструменту різних видів, а ціна на дрилі в нашому магазині приємно Вас здивує.

У цій категорії немає товарів.