Антисептик для дерева СТРАЖ-3 (5л)

Антисептик для дерева СТРАЖ-3 (5л)

Кількість товару на складі уточнюйте у менеджера
Рейтинг:

Ціна на товар:

Кількість товару на складі уточнюйте у менеджера 96.50
96.50 грн/шт

Оптова ціна:
90.50 грн


  • Виробник: СТРАЖ
  • Код: 000021310
  • Артикул: 000021310

Антисептик для дерева СТРАЖ-3 (5л) готове до застосування спеціальний антисептичний засіб для тривалого захисту деревини від широкого спектра біологічних пошкоджень в особливо тяжких умовах експлуатації, терміном до 40 років. Змінює колір обробленої деревини на зелений, але не змінює її структуру, не погіршує механічних властивостей і здатність до склеювання і фарбування. Для внутрішніх і зовнішніх робіт.

Призначення: 

Для швидкого знищення і тривалого захисту від грибків, що забарвлюють (синява, цвіль) і руйнують деревину, водоростей, лишайників, мохів, мурах, червиць та інших шкідників. Застосування для обробки дерев'яних стовпів, парканів і їх опор, мостів, кори, терас, сходів, конструкцій та їх несучих конструкцій, тимчасового кріплення при земляних роботах і т.д, елементів зовні будівлі.

Підготовка поверхні:

Очистити поверхню від масивних наростів біологічного походження, які видаляються механічно, будь-яких покриттів, які перешкоджають всмоктуванню рідини, бруду і пилу. 

Спосіб застосування:

Засіб наносити на підготовлену поверхню рівномірним шаром без потьоків і пропусків, до насичення по мірі всмоктування, способом занурення в ванну або за допомогою щітки, кисті, або валика з синтетичним ворсом, губки, або обприскування. На вертикальні поверхні наносити знизу вгору. Нанесення можливо при температурі більше 0 ° С, не допускається оброблення мерзлої деревини. Обробку проводять 2-3 рази з інтервалом 20-30хв. Загальна норма покриття поверхні не більше 4м2 / 1л. Оброблену деревину до повного висихання (щонайменше на 24 години за температури + 20 ° С) слід захистити від дії вологи. Засіб змінює колір оброблених поверхонь, тому поверхні, які не підлягають обробці слід захистити (наприклад, поліетиленовою плівкою) від попадання засобу і його надлишків, які можуть вимиватися водою після його висихання, до перших атмосферних опадів.

Умови зберігання і безпеку:

УВАГА! Не допускати змішування з іншими засобами! Зберігати в герметично закритій фірмовій тарі при температурі не більше + 35 ° С в недоступному для дітей місці. Оберігати від дії прямих сонячних променів і нагрівальних приладів. Під час проведення робіт забороняється приймати їжу, пити, палити. При обробці слід використовувати гумові рукавички і захисні окуляри, а при нанесенні методом обприскування крім того, захисний одяг і респіратор.

Ви можете купити Антисептик для дерева СТРАЖ-3 (5л) в Харкові за низькою ціною з доставкою зі складів оптової бази Фенікс. 068-631-34-15

Характеристики
Витрата
250мл / 1м2 при одношаровому покритті.
Склад
Водний розчин суміші активних неорганічних речовин.
Цвет
зелений
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!