Anserglob (Ансерглоб) TMB-120 "Камінцева" 2,0мм 25кг

Anserglob (Ансерглоб) TMB-120 "Камінцева" 2,0мм 25кг

Кількість товару на складі уточнюйте у менеджера
Рейтинг:

Ціна на товар:

Кількість товару на складі уточнюйте у менеджера 312.50
312.50 грн/штука

Оптова ціна:
243.00 грн


  • Виробник: ANSERGLOB
  • Код: 000016522
  • Артикул: 000016522

Галузь застосування:

Суміш штукатурна декоративна ANSERGLOB ТМВ 120 «камінцева» біла з грануляцією зерна 2,0 мм (під фарбування) служить для виконання декоративного, тонкошарового штукатурення як внутрішніх, так і зовнішніх стін будівель, а також в системі скріпленої теплоізоляції ANSERGLOB. Наноситься на будь-які мінеральні основи (цементні, цементно-вапняні, гіпсові штукатурки і т.д.).

Властивості:

  • паропроникаюча структура
  • атмосферостійкість
  • гідрофобность
  • стійкість до механічних пошкоджень
  • екологічна безпека

Особливості:

Штукатурка наноситься на основу за допомогою терки з нержавіючої сталі, яку тримають під кутом 60 градусів до поверхні. Коли розчин перестане прилипати до інструменту (5 - 10 хвилин) штукатурці надають фактуру за допомогою пластикової терки. При виконанні робіт по формуванню фактури інструмент необхідно тримати паралельно поверхні. Роботи на одній поверхні варто виконувати безупинно, дотримуючись правила "мокре на мокре", не допускаючи висихання затертих шарів до нанесення наступних шарів.


В інтернет магазині компанії "Фенікс центр", Ви зможете замовити штукатурку Ансерглоб TMB-120 "Камінцева" за найнижчими цінами. Крім того, в разі необхідності може бути організована доставка товару на об'єкт, його вивантаження і підйом на поверх. Будь ласка, повідомте нам, що Ви дізналися про нас через інтернет і отримаєте додаткову знижку на будь-який з представлених товарів.

Характеристики
Витрата
3,0 кг/м2
Морозостійкість (цикли)
не менше 75 циклів
Пропорція води
0,20 - 0,21 л води / кг суміші
Товщина шару
1,5 мм; 2,0 мм
Фактура
Камінцева (баранчик)
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!