Алебастр Г5, 10кг (Харків)

Алебастр Г5, 10кг (Харків)

Кількість товару на складі уточнюйте у менеджера
Рейтинг:

Ціна на товар:

Кількість товару на складі уточнюйте у менеджера 53.00
53.00 грн/штука

Оптова ціна:
46.50 грн


  • Код: 000003033
  • Артикул: 000003033

Алебастр - міцний будівельний матеріал з гіпсу і полімерних добавок. Алебастр не боїться кислот, пластичний матеріал, піддається ручній обробці після схоплювання. Маркування алебастру Г 5 означає, що застигла суміш витримує на стиск до 5 кг / кв. см

Використовують алебастр для виготовлення декоративних елементів, кріплення декору до штукатурних поверхнях, фіксація електропроводки, виготовлення штукатурних і шпаклювальних сумішей (з додаванням мінеральних і полімерних наповнювачів), забивання тріщин. Гіпс має відмінну адгезію до будь-яких поверхонь і прекрасно тримається, також при застиганні виділяється тепло (по температурі суміші можна судити про час придатності розчину). Алебастр Г 5 схоплюється за кілька хвилин, тому слід готувати розчин в обсязі, який можна використовувати за цей час.

Для отримання гіпсової суміші використовуйте тільки чисту ємність - при наявності великих затверділих шматків матеріалу алебастр швидше твердне. При приготуванні штукатурних і шпаклювальних сумішей, спершу ретельно перемішайте сухі складові частини в сухий ємності, а мінеральні наповнювачі краще просіяти перед застосуванням.

Якщо Вам необхідно купити алебастр Г5 10 кг в Харкові, звертайтеся на оптову базу Фенікс. У нас низькі ціни, гнучка система знижок, а також, доставка по місту та Харківській області. Ми отримуємо товар від виробника, тому у нас низька ціна і гарантовану якість будівельних матеріалів.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!